تاپینگ بستنی کوچک ۱۱ کاسه

تاپینگ بستنی یک یخچال ویترینی افقی است که از تاپینگ بستنی در شیرینی فروشی ها و بستنی و آب میوه فروشی ها برای نگهداری بهتر بستنی و شیرینی استفاده می شود.

تاپینگ بستنی یک یخچال افقی است که برای خوب خنک نگه داشتن بستنی ها از آن استفاده می کنند. کاربرد این یخچال در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها و بستنی فروشی و آب میوه فروشی است که در طرح ها و رنگ های متفاوت وجود دارند. این یخچال ها باعث می شوند تا بستنی ها و آب میوه ها به صورت عالی نگهداری شوند.

شناخت تاپینگ بستنی

تاپینگ بستنی یک یخچال است که به صورت افقی می باشد و در طرح ها و رنگ ها و مدل های متفاوتی وجود دارند که از آن برای خوب نگه داشتن بستنی ها و مجزا بودن طعم های بستنی های میوه ای از آن استفاده می کنند. تاپینگ های بستنی تشکیل شده از بدنه استیل و ویترین نمایشی بوده و نورپردازی عالی آن و ظروف بن ماری در داخل آن وجود دارد که این ظروف بن ماری باعث می شوند تا بستنی ها به صورت مجزا قرار بگیرند و هر وقت که مشتری در خواست بستنی کرد بستنی با طعم واقعی آن به مشتری داده شود. این نوع یخچال ها در اندازه های متفاوت وجود دارند که نسبت به اندازه آن تعداد ظروف بن ماری نیز متغیر است و هرچه یخچال بزرگ باشد تعداد ظروف نیز بیشتر خواهد بود. تاپینگ ها در شیرینی فروشی ها و بستنی و آب میوه فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید تاپینگ بستنی

برای خرید تاپینگ بستنی می توان به دو صورت اقدام کرد. روش اول مراجعه حضوری به شرکت صنایع ایران تجهیز که در تهران است. دومین روش خرید از طریق سایت صنایع ایران تجهیز و درخواست پیش فاکتور است که امروزه افراد بیشماری از این راه لوازم و وسایل مورد نیاز خود را خریداری می کنند. قیمت تاپینگ های بستنی متفاوت است. چون همان طور که در بالا به آن اشاره شد تاپینگ ها مدل ها و سایز های مختلفی دارند و هر کدام از این مدل ها و سایز ها قیمت های مختلفی دارند و برای همین نمی توان قیمت ثابتی برای این محصول بیان کرد. هر چه سایز تاپینگ بزرگ باشد و یا مدل آن شیک تر باشد قیمت آن نیز صد در صد بیشتر خواهد بود.

 

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۳۳۱۳۱۰۰۰-۰۲۱ یا ۰۹۱۲۰۴۶۵۲۱۴ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

همچنین مشاهده کنید

ارسال یک دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    بنده از این مدل خریدم خیلی راضی هستم

  2. ناشناس گفت:

    بهترین تاپینگ بستنی هست در بازار ایران

  3. ناشناس گفت:

    بهترین تاپینگ بستنی هست

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *