یخچال نوشیدنی ۵ فوت با استیکر آبی

یخچال نوشیدنی 5 فوت با استیکر آبی که با توجه به درخواست مشتری استیکر سفارشی نصب شده است دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران و تمامی نقاط دنیا ارسال می شود.

انواع یخچال کوچک هتلی

یخچال های کوچک هتلی یا نوشیدنی کوچک در انواع مختلف تولید شده اند تا هر کس بتواند متناسب با خواسته خود محصول مورد نظر را انتخاب نماید. یخچال های کوچک هتلی از نظر رنگ نیز با یکدیگر متفاوت هستند که می توانید رنگ مورد نظر خود را جهت متناسب ساختن آن با دیگر بخش های آشپزخانه هتل انتخاب نمایید. مهمترین وجه تمایز یخچال کوچک هتلی در میزان گنجایش آن است به این گونه که در اندازه های ۳ و ۵ و ۷ فوت در نظر گرفته شده اند. تعداد طبقات یخچال ها با یکدیگر متفاوت هستند که این طبقات هم بخش درونی یخچال و هم طبقه های در یخچال را تشکیل می دهند. فاصله طبقات با یکدیگر توسط خود شما قابلیت تنظیم خواهد داشت. می توانید محصول مورد نظر خود را نیز به صورت اختصاصی به ما سفارش دهید. این یخچال ها دارای پایه با قابلیت تنظیم هستند که می توانید متناسب با محل مورد استفاده پایه های آن را تنظیم نمایید. این یخچال ها متناسب با ظرفیت خود ارتفاع بیشتری نیز خواهند داشت.

با توجه به درخواست مشتری استیکر سفارشی نصب می گردد.

جهت اطلاع از قیمت و نحوه خرید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

جهت سفارش اینترنتی و دریافت مشاوره برای خرید هر محصول با شماره ثابت ۳۳۱۳۱۰۰۰-۰۲۱ یا ۰۹۱۲۰۴۶۵۲۱۴ کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

همکاران و مصرف کنندگان گرامی جهت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با شماره ۰۹۱۲۲۷۷۷۶۴۰ مدیریت در تماس باشید.

همچنین مشاهده کنید

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *